Runo kokosowe

57 sec read

runo kokosowe

Napój roślinny

Naturalny i świeży napój na bazie kokosa. Niepasteryzowany, dzięki czemu zachowuje pełnię wartości odżywczych. Prosty skład bez polepszaczy, konserwantów i stabilizatorów. Bardzo smaczny, lubiany zarówno przez dzieci jak i przez dorosłych.

Runo kokosowe to wygodna i smaczna baza dla zup, sosów, chłodników i koktajli. Sprawdziliśmy i wiemy, że  w każdej z tych ról spisuje się znakomicie. Niezastąpione w kuchni azjatyckiej, indyjskiej. Dobrze znosi podgrzewanie. Dobrze się spienia, dzięki czemu sprawdzi się również w roli śmietanki do kawy.

Objętość netto: 300 ml

UWAGA: Produkt o 4-dniowej dacie przydatności do spożycia. Polecamy głównie w dostawie na terenie Wrocławia oraz odbiorze osobistym. Wysyłamy dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek), na odpowiedzialność kupującego. Produkt wrażliwy na temperaturę, wysyłamy w termoboxie z wkładem chłodzącym. Prosimy o sprawne odebranie przesyłki i przechowywanie produktu w lodówce. Wysyłamy bezpośrednio po wyprodukowaniu, nie bierzemy odpowiedzialności za przedłużenie się czasu dostawy.

Zastosowanie:

  • do gotowania
  • idealny dodatek do kawy (można spieniać)
  • idealny dodatek do deserów, zup, sosów, koktajli i drinków

Składniki:

woda, kokos 16,7%

Wartość odżywcza w 100 ml produktu:

Wartość energetyczna 410 kJ/100 kcal

Tłuszcze 10,1 g

W tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,5 g

Węglowodany 0,5 g g

W tym cukry 0,5 g

Błonnik 1,3 g

Białko 1 g

Sól 0,013 g

  • do gotowania
  • idealny dodatek do kawy (można spieniać)
  • idealny dodatek do deserów, zup, sosów, koktajli i drinków